Řekni STOP vráskám za pomoci LEFERY!

Řekni STOP vráskám za pomoci LEFERY!

Pokud pohled do zrcadla každé ráno je pro Tebe utrpením, je nejvyšší čas, aby jsi se seznámila s Tvým novým spolubojovníkem v boji proti vráskám – LEFERY Active Cell Regeneration.

Každá z nás si je plně vědoma účinků plynoucího času. První vrásky začínáme brát na vědomí už kolem třicítky (ale ve skutečnosti se proces stárnutí kůže začíná již okolo 25 roku života), s dalšími roky je nám však těžší zakrývat prohlubující se změny pod vrstvou makeupu. Nezáležnhě od toho, zdali již máme zkušenosti s vráskami, nebo nám teprve začínají zmívat spánek z víček, rozvázání je jedno - je potřeba s tím něco dělat!

A aby nad problémem vrásek pracovat účinně, je potřeba zvolit krém proti vráskám, který nebude působit pouze na povrchu, ale který vnikne hluboko do pokožky a přinese dlouhodobé efekty. Na trhu je od nedávna dostupná kůra proti vráskám LEFERY s revoluční formulí, která se dostane až do patra DNA pokožky - takovým způsobem ne jen vyhlazuje již vzniklé vrásky, ale zapobíhá vzniku nových. Je to senzace mezi tradiční kosmetikou v péči o pokožku, opracovaná za spolupráce s amrickými genetikami a je přetestován tisíci žen.

 

 

Co je nejdůležitější, při svém mimořádném účinku kůra LEFERY Active Cell Regeneration zůstane kosmetikou, která je plně bezpečná a neškodlivá pro pokožku - vytváří ji výhradně přírodní komponenty. Jsou jimi: kyselina hyaluronová (nachází se v každém lidském organizmu, jejím úkolem je vázání molekul vody, což pokožce zajišťuje dostatečnou pružnost a hydrataci), kolagen (protein tvořící pojivové tkáně, kterého výroba v organizmu postupně upadá po 25 roku života, odpovídá za pružnost a mladý vzhled pokožky), d-pantenol (hydratuje pokožku a urychluje její regeneraci), rostlinné oleje (díky vysokému obsahu vitamínů, minerálů a masných kyselin vyživují pokožku a zapobíhají procesu stárnutí)

Kůra LEFERY se skládá ze dvou krémů: na den a na noc. Může být užívána pro každý typ pokožky, takže i takové, která má sklon k alergiím, není také stanovena věková hranice - je doporučována jak ženám se zralou pokožkou, tak i ženám, které chtějí preventivní opatření proti stárnutí pokožky.