Několik způsobů na vrásky

Několik způsobů na vrásky

První vrásky budí hrůzu u většiny žen . Naštěstí správná péče může významně oddálit účinky stárnutí a moderní kosmetická léčba pomáhá zbavit se stávajících změn.

Pamatujme o odpovědné péči

Kondice naší pokožky ve velké míře záleží na její péči. A nejde tu o moment, kdy se kolem úst a očí pojeví první prohlobení. Správná péče o kondici pokožky značně zpomalí efekty stárnutí pokožky. Pointou je odlupování odumřelé kůže a adekvátní hydratace pokožky a její výživa. Pravidelné čištění pokožky čistícím mlékem a tonikem, peeling a správný výběr krému je tedy základem. Dobré je i správně cvičit svaly tváře a užitít masáž, která je povzbudí.

 

Kup dobrý krém proti vráskám

Proces stárnutí kůže nám pomůžou oddálit krémy proti vráskám. Tento typ krémů obsahuje antioxidanty (vitaminy A, E, C ), které pomáhají v boji s volnými radikály. Kosmetické společnosti v posledních letech obohacují krémy určené pro zralou pleť o flavonoidy (antioxidanty rostlinného původu ) nebo ovocné kyseliny

Krémy proti vráskám by se měly začít používat již po třicátých narozeninách (některé specifika mohou být použityä i od 25 let). Tento typ kosmetiky nejen hydratuje naši pokožku , ale ji i správně regeneruje a poskytuje jí živiny.

 

Aplikujte zpevňující masku

Denní používání krému proti vráskám nemusí stačit . Péče by měla být obohacena o zpevňující masku ​​. V tomto typu krémů najdete spoustu účinných látek , které stimulují krevní oběh a pomáhají , aby se tkáně stali pružnějšími, což pomůže rychle zpevnit již vrásčitou kůži. Zpevňující maskou můžete ošetřit pokožku jednou - dvakrát týdně.