Potřebuješ pomoc v hubnutí? Vsaď na kyselinu chlorogenovou (CGA800)!

Potřebuješ pomoc v hubnutí? Vsaď na kyselinu chlorogenovou (CGA800)!

Hubnutí není lehkým procesem, ve kterém vidíme efekt již po několika dnech skutečného obětování se. A aby se neznechutit a rychle se nepoddat, je na místě vzocnit své činny skutečnými pomocníky – doplňky stravy. Jedním z nich je CGA800.

Kyselina chlorogenová (chlorogenic acid, ve zkratce CGA) je přírodní svazek, který se nachází v rostlinách jak artyčok, kopřiva nebo sušené švestky. Jeho nejbohatším zdrojem jsou však zrna kávovníku – a to právě ony představují základ složení doplňku CGA800.

 

Jak funguje kyselina chlorogenová?

Nejdůležitějším – z pohledu osoby na dietě – činností CGA je její dobrý vliv na metabolizmus glukozy, která způsobuje obnížení vstřebávání cukru. To znamená, že se v organizmu ukládá méně tuku a jídlo, které jíme, nám zajišťuje sytost na delší dobu. Za druhé, také důležitou výhodou kyseliny chlorogenové jsou její čistící vlastnosti a antioxydanty – pravidelné užívání CGA zajišťuje odstranění toxinů z organizmu, což má za následek nejen sebelepší pocit, ale i zlepšení metabolismu , rychlejší spalování tuků, stejně jako snížením celulitidy. Také nelze zapomenout na antibakteriální účinek kyseliny – dobrým "vedlejší efektem" používáním doplňku obsahujícího kyselinu chlorogenovou může být také ochrana před některými nemocemi, jako například je jen zánět hltanu.

 

Oficiální distributor nejkvalitnější kyseliny chlorogenové připravil pro naše čtenáře speciální nabídku
Při využití tohoto odkazu je poštovné ZDARMA

 

CGA800 – nejlepší zdroj kyseliny chlorogenové

Aby jsme měli jistotu, že získáme všechny popsané dříve výhody z přijetí kyseliny chorogenové, náleží sáhnout po dobrém doplňku, který obsahuje odpovědnou dávku CGA a ve kterém nenajdeme další podpůrné prostředky, které by mohli mít negativní dopad na náš organizmus. Takovým doplňkem je CGA800 , který obsahuje pouze přírodní extrakt ze zrn zelené kávy. Znamená to, že použití je stoptrocentně bezpečné a užívat ho může každý zdravý člověk, nezáležně od toho, kolika kilogramů by se chtěl zbavit. Co je důležité, CGA800 má nejvyžší koncentraci kyseliny chlorogenové mezi doplňky stravy založených na zelené kávě – to zaručuje viditelné efekty již po několika týdnech pravidelného užívání.