Olejíček Vivèse Senso Duo: přírodní recept na silné, zdravé vlasy

Olejíček Vivèse Senso Duo: přírodní recept na silné, zdravé vlasy

Vypadávání vlasů je normálním etapem v rozvoji vlasu. Co dělat v případě, kdy vlasy vypadávají v nadměrném množství? Jak se vyhnout úplnému vyplešatění?

Vypadávání vlasů sa týká převážně mužů, ale čím dál časteji se s tímto problémem setkávají i ženy. Na plešatění má vliv mnoho faktorů, jako je nezdravá strava, stres nebo nemoc. V případě žen může mít vliv i množství zásahů do vlasů (sušení, žehlení, natáčení, barvení).

Pokud chceme předejít vypadávání vlasů a radovat se z krásného účesu, musíme našemu organizmu dodat správné složky a vitamíny. Nedávno se na trhu objevil olejíček Vivèse Senso Duo, kterého dvoufázová formule zajišťuje bujné a husté vlasy. Za svůj účinek vděčí aktivním složkám, které obsahuje, jako jsou šišák bajkalský, kofeín, výtažek z kamélie, výtažek z klíčků sóji a pšenice, arginin, olej z pecek dýně a kokosový olej.

Šišák bajkalský zlepšuje mikrocirkulaci vlasové pokožky a zároveň stimuluje vlasové kořínky k zvýšení produkce stavebních buněk vlasů. To zvyšuje energii kmenových buněk a obnovuje přirozenou rovnováhu pokožky hlavy.

Kofeín stimuluje vlasové kořínky, pričemž aktivuje jejich růst. Mimo toho blokuje vylučování hormonu zodpovědného za plešatění.

Extrakt z kamélie uzavírá kutikuly vlasů, čím je chrání před predčasným stárnutím a mechanickým poškozením jejich struktury. Mimo toho extrakt ze sójových a pšeničných klíčků poskytuje vlasovým folikulám cukry důležité pro jejich růst, vývin a život.

Arginín uvolňuje cévy v ovlosené časti hlavy, co pozitivně ovlivňuje prokrvení vlasových folikul, které začnou produkovat více keratinu (hlavní stavební buňky vlasů).

Oleje ze semen růže, pecek dýně a kokosový olej poskytují bohatý zdroj stopových prvků, vitamínů A, E, C, a nasycených mastných kyselin. Pomáhají oživit vlasové vlákno a hladké povrchy, takže vlasy získají zdravý lesk.

 

 

Použití Vivèse Senso Duo je velmi jednoduché: stačí olej vmasírovat do pokožky hlavy a nechat přez noc na hlavě, ráno hlavu umýt. Po pravidelném používání alespoň 3x týdně po dobu několika měsíců nejen že se zastaví vypadávání vlasů, ale také se jim navrátí zdravý vzhled.