Kulturisté jsou vyděšení rychlostí účinnosti nové formule na nárůst svalů

Kulturisté jsou vyděšení rychlostí účinnosti nové formule na nárůst svalů

Již tisíce mužů – za pouhý 1 měsíc a skoro bez námahy – získalo až 10 kg svalů a získalo atletické, svalnaté tělo. Jak se k nim připojit?

Nová metoda umožnila získat dokonce 10 kg svalů a vymodelovat tělo prakticky každému, kdo ji vyzkoušel. Působí nejen rychle a účinně. Neobsahuje žádnou chemii, je přírodní a bezpečná pro zdraví. V klinicky kontrolovaných vědeckých testech, potvrdili vědci účinnost nové formule a objevili, co způsobuje extrémně rychlý nárůst svalové hmoty.

Kulturisté z Prahy se dívali zděšeně na muže používající novou metodu. V životě nic takového neviděli. Muži, kteří dříve bez očekávaných výsledků zkoušeli nabrat svaly, již po měsíci denního přijímání kapslí získávali... průměrně po 10 kg svalů.

Každý z nich, nezávisle na věku, fyzické kondici a čase stráveném v posilovně, tvrdí, že průměrně po týdnu zaznamenal výrazný rozdíl ve svém vzhledu. Jeho svaly byly čím dál tím více napnuté a napumpované, tělo více atletické, a tuk byl vytlačen a přeměněn na svaly. Navíc, měření svalové hmoty prokázalo, že rekordmani již v průběhu jednoho týdne získali dokonce 5 kg svalů. Tajemství působení metody bylo odhaleno po provedení hloubkových výzkumu na Americké univerzitě v Scranton, USA.

Nová formule byly vytvořená na základě kompozice unikátních složek. Jejích působení je nadprůměrné a mnoho plošné. Zavedené do organizmu, zrychlují tempo metabolizmu, spalují nadbytečný tuk a proměňují ho na svaly. Odstraňují škodlivé toxiny, napomáhají pravidelnému oběhu krve v organizmu a zvyšují sexuální aktivitu. Navíc působí i proti několika desítkám dalších zdravotních problémů.

Tou super účinnou složkou nové metody je spojení BCAA kreatinu, L-argininu a L-karnitinu. Jsou to látky přírodně se vyskytující v organismu a jsou zodpovědné za tak fantastické výsledky v procesu budování svalů. V formě rozpustného ve vodě prášku Formexplode ® jsou tyto složky ještě více kondenzovány a lehce stravitelné. Díky tomu účinkují okamžitě po zavedení do organismu muže.

Už po užití jedné porce BCAA kreatinu, L-argininu a L-karnitinu je tuk okamžitě likvidován a na jeho místě se objevují ideálně vymodelované svaly. Po prvním dní používání, osoby získávaly po 1 kg svalů, ale to byl teprve začátek. Když se pravidelně používá preparát Formexplode ®, uvádí on organizmus do stavu trvalého stavění svaloviny a spalování tuku. Stimuluje proces růstu svalů a současně vyživuje organizmus.

Formexplode ® se stal velice rychle populární mezi muži, kteří chtějí získat ideálně vymodelovanou postavu. Získal fantastické hodnocení mezi profesionálními kulturisty. Byl velmi přísně zkoumaný a byl certifikován. Non-stop sbírá pozitivní hodnocení od dalších osob, které změnily tuk na svaly.

Pan Radek Horák: „Objednal jsem si směs BCAA kreatinu, L-argininu a L-karnitinu a od samého začátku jsem začal nabírat na svalové hmotě velmi rychle. Po dvou dnech jsem měl doslova o 2 kg svalů více. Tento prostředek ničil můj tuk. Necvičil jsem a moje svalstvo byla stále více viditelné! Tato formule je zcela bezpečná. Cítil jsem se zdravě a po celou dobu jsem měl hodně energie. Za měsíc jsem vyměnil 12 kg nadváhy za 10 kg svalů. Jsem velice spokojený!“

 

Klikněte tady, abyste objednali novou formuli Formexplode na nárůst svalů

Zdroj článku