Hallu Motion – zbavte se haluxů rychle a bezbolestně

Hallu Motion – zbavte se haluxů rychle a bezbolestně

Hledáte ověřenou, bezpečnou metodu léčby haluxů? Chcete zapomenout na nepříjemnou bolest a navrátit svým chodidlům přirozený vzhled? Vyzkoušejte korekční strojek Hallu Motion!

Jak to funguje?

Hallu Motion narovnává postavení vbočeného palce přirozeným způsobem. Jeho hlavní složkou je ortopedický plast, který má silné korigující vlastnosti. Díky použití tohoto elastického materiálu, se korektor přizpůsobuje tvaru a rozměru chodidla. Konstrukce, která umožňuje nasazení přímo na místo deformace, zajišťuje rychlé, dlouhodobé výsledky. Kromě postupného odstraňování degenerace Hallu Motion redukuje otoky a otlaky kolem zdeformovaného palce a zabraňuje dalším změnám v kostní struktuře. Navíc značně zlepšuje prokrvení, likviduje bolest a zlepšuje komfort chůze.

 

Jak ho používat?

Korekční strojek je možno nosit celý den, nezávisle na prováděných aktivitách. Pro nasazení na chodidlo, je třeba uvolnit suchý zip, a následně nastavit takovým způsobem, aby se přední část korektoru nacházela po vnitřní straně palce. Část pokrytá pěnou, by měla zakrývat místo deformace. Pásek, který je zespodu chodidla, je třeba omotat kolem jeho vnější strany, přeložit přes horní část, a následně zapnout háček. Pasek by měl svírat palec a stabilně přiléhat k chodidlu. Během nošení strojku je nutné ho postupně stahovat, a tím vyvíjet tlak. Malé nepohodlí při chůzi svědčí o správném působení korektoru – avšak neměl by být, až tak velký, aby zhoršoval funkčnost.

Stojí za to mít na paměti, že Hallu Motion, by neměly používat osoby mladší 18. roku života, a také osoby trpící cukrovkou nebo oběhovými problémy.

 

 

Proč to stojí za to?

Hallu Motion je alternativou pro chirurgické zákroky, doporučované pouze při velkých deformacích metatarzofalangeálního kloubu. Je to zcela bezpečná metoda, která přináší výsledky, ověřené ve vědeckých výzkumech. Po 14 dnech používání, ustupuje napětí, bolest a otoky, vzniklé v důsledku deformace palce. Haluxy začínají mizet po měsíci, a klouby jsou posílené až o 80%. Korektor může být používaný v libovolné době přes den, ve spojení s každým druhem obuví. Je to univerzální způsob léčby, doporučovaný ortopédy a odborníky z oblasti podologie. O jeho senzačním působení se přesvědčilo již tisíce spokojených klientů!